Працівники ДБР викрили та затримали двох посадовців Територіальних центрів комплектування, які вимагали $2 000 від ветерана війни за стандартну процедуру обліку.
Заступник начальника одного районного ТЦК та його спільник з іншого центру вимагали у ветерана війни 2 000 доларів США за елементарну процедуру військового обліку.
Інцидент стався, коли військовослужбовець, який нещодавно повернувся з Харківського напрямку, прийшов до районного ТЦК для проходження стандартної процедури. Замість належного оформлення документів чиновники розпочали відвертий шантаж.
Один із посадовців почав погрожувати ветерану оголошенням у розшук та примусовим поверненням на фронт, якщо той не заплатить гроші. До справи «долучився» інший працівник ТЦК, який запропонував свої послуги посередника.
Зловмисників затримали «на гарячому» під час отримання хабаря. Заступник начальника навіть намагався втекти на автомобілі, викидаючи купюри з вікна, але був зупинений правоохоронцями.
Наразі обом фігурантам повідомлено про підозру у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.
Комментирование закрыто.