Як вибрати якісну кавоварку

11:22  |  22.03.2024
Як вибрати якісну кавоварку
Новини компаній

Сучасний темп життя потребує невичерпної енергії. Тому чашка ранкової кави завжди доречна. Знайти місце, де її можна випити, нескладно. Але краще мати вдома якісну кавоварку. У статті розповімо, як вибрати побутовий прилад, щоб насолоджуватися ароматним напоєм щодня.

Принцип роботи побутового пристрою

Насамперед важливо визначитися, який прилад ви хочете мати вдома. На ринку представлено декілька варіантів:

  1. Капсульна кавоварка. Принцип її роботи полягає в застосуванні спеціальних капсул, які поміщають у машину. Таблетка автоматично проколюється, після чого через неї під високим тиском проходить гаряча вода. За кілька секунд ви отримуєте чашку ароматного напою. Головні переваги такого приладу: проста та зрозуміла експлуатація, висока швидкість приготування кави, автоматична система очищення.
  2. Крапельна. Крізь мелений порошок проходить гаряча вода й у вигляді напою краплями набирається в чашку. Це одна з найдоступніших побутових машин. Великий попит у цьому сегменті мають кавоварки Philips.
  3. Гейзерний пристрій. Гаряча вода повільно перетворюється на пару, яка потім проходить через кавовий порошок. Головні переваги такого пристрою — компактність, практичність, простота в догляді.
  4. Електротурка. Зовні нагадує джезву, яка працює від електромережі. За принципом роботи вона схожа на електричний чайник. Тільки всередину потрібно насипати порошок кави.

Система фільтрів

Сучасні виробники пропонують два різновиди фільтрів: паперові та нейлонові. Перші — одноразові. Але вони добре фільтрують готовий напій, після чого запаску необхідно утилізувати. Нейлонові — багаторазові та набагато вигідніші. Часто в інструкції зазначено, що одного фільтра вистачить на 500 разів застосування. Але його потрібно щоразу промивати.

Матеріал глека

Можна знайти побутові прилади зі скляною чи пластиковою колбою. Пластик може давати присмак готовому напою. Скло — набагато міцніше та екологічніше. З обома матеріалами треба бути обережними під час експлуатації. У разі падіння можуть розбитися.

Об’єм резервуара

Усе залежить від кількості людей, які питимуть каву. На двох вистачить кавоварки об’ємом 1 л. Для офісу чи сім’ї вже з чотирьох дорослих краще придбати агрегат на 2 л. Потрібно враховувати й розмір контейнера для кавових зерен. Для домашнього застосування підійде пристрій із місткістю до 200 г. Для офісу краще вибирати моделі з об’ємом резервуара на 250 г і більше.

Додаткові зручні опції

Вибираючи апарат для приготування улюбленого напою, звертайте увагу на додаткові функції, які полегшують застосування машини. Із найпопулярніших можна виділити:

  1. функцію автоматичного вимкнення;
  2. регулювання розміру порції;
  3. можливість приготування двох порцій запашного напою;
  4. регулювання міцності;
  5. систему автоматичної декальцинації.

Можливість підключення апарата до водопроводу — ще одна зручна функція, яка теж стане в пригоді.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки: