Денис Тарасов: герой, який захистив сквер

10:21  |  04.10.2023
Денис Тарасов, Запоріжжя

Цей чесний та мужній хлопець став відомим усьому місту завдяки захисту сквера Яланського, що навпроти ТРЦ «Україна». Але насправді Тарасов був справжнім патріотом міста, і захист скверу – лише закономірне продовження його діяльності протягом усього життя.

Освіта та перші кроки у публічній діяльності

Денис Тарасов народився та проживав у місті Запоріжжя. Він здобув освіту в місцевій школі №59 і завершив навчання у Запорізькому юридичному інституті у 2001 році. Деякий час він працювавслідчим, а згодом він став керівником власної юридичної фірми та зайняв посаду президента громадської організації під назвою «Запорізька правозахисна ліга «Універсал». Денис виступав у захисті інтересів місцевих жителів та став символом справедливості.

З 2017 року він розпочав адвокатську практику та став членом однієї з політичних партій, пізніше очолив обласну структуру цієї партії та навіть балотувався на посаду мера Запоріжжя. Його друзі, знайомі та колеги завжди відзначали його чесність та високий професіоналізм.

Захист сверу Яланського

Вирубка дерев і кущів для будівництва нового торгово-розважального центру в центрі міста, яку здійснили відомі місцеві підприємці брати Кальцеви, стала справжнім тригером для мешканців. Це сталося в умовах, коли через викиди металургійних підприємств атмосферне повітря стало надто забрудненим, і місто і до того було фактично зоною техногенної катастрофи. Ця вирубка виглядала як справжній акт екологічної диверсії.

Запоріжці не залишилися байдужими до цього та влаштували масові акції протесту проти дій ТОВ «Ленд Дівелопмент», на чолі якого стояв Володимир Кальцев. Це привело до ситуації, коли паркан був знесений, на вулицях з’явились молоді люди спортивної статури та кайданки, і поліція змушена була втручатися.

Подальші події включали громадські слухання та судові процеси на різних рівнях. Денис Тарасов взяв на себе лідерство в русі за відновлення парку і його збереження для місцевого населення.

Цей бій за «зелені легені» міста залучив не тільки місцевих мешканців, але і жителів всього регіону, а завдяки висвітленню ситуації в інтернеті, підтримка надходила навіть від громадян США, Канади, країн Європи і Австралії.

Зрештою, Денис Тарасов оголосив, що Запорізький апеляційний суд визнав недійсним договір оренди землі для фірми Володимира Кальцева на території скверу. Він також висловив сподівання, що тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Анатолій Куртєв буде діяти в інтересах громади, і була подана заява на його ім’я щодо створення робочої групи для вирішення питань відшкодування збитків та відновлення парку. Громадськість мала бути представлена у цій групі, оскільки вони активно захищали цей парк. Всі юридичні питання, включаючи статус території, мають бути вирішені в майбутньому. Хоча ця територія офіційно вважалася сквером, але фактично це є парк. Тому потрібно було повернути йому статус рекреаційної зони.

Участь у бойових діях

З самого початку російської агресії, Денис став захисником свого рідного Запоріжжя, вступивши до складу територіальної оборони Збройних Сил України. Це було вибором, якого він міг уникнути. В останньому записі на своїй сторінці у соціальних мережах 7 січня 2023 року, Денис ділився враженнями від морозу в окопах та висловлював свою вдячність волонтерам за їхню невтомну підтримку.

Він долучився до 110-ї окремої бригади територіальної оборони під час початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну і відстоював права та безпеку Запорізької області та Донеччини.

Усі мешканці Запоріжжя знали Деніса як особу з високими християнськими цінностями, які проявлялися у всіх аспектах його життя. Його оптимізм та принциповість завжди надихали і привертали до нього людей.

Деніс Тарасов був справжнім борцем за нове та чесне Запоріжжя. Він завжди залишатиметься у пам’яті людей як яскрава, чесна особистість. Він мав міцний характер і завжди допомагав своїм співгромадянам та братам по зброї.

Денис був видатною особистістю, справжнім прихильником родини та завжди відданим своїм близьким. Він завжди прагнув бути присутнім у житті своїх рідних, докладаючи зусиль, щоб розуміти їхні захоплення та мрії, — спогадує його дружина Катерина Тарасова. Неділя для нього була святковим днем, присвяченим родині та вірі в Бога. Друзі та колеги завжди знали, що в цей день Денис і його родина обов’язково відвідують церкву. Його принциповість завжди надавала йому повагу серед колег.

Починаючи свій день, Денис завжди починав з молитви. Він віддавав довгий час молитві за тих, кому обіцяв підтримку. Але разом із цим він також віддавав багато зусиль роботі та працював, як буденна людина. Він планував свій відпочинок так, щоб завжди бути на службі Божій, незалежно від того, де він знаходився.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. […] це директора викликали до Губкому і запропонували рубати дерева в Пале-Роялі. Він не сказав «ні», але не сказав […]

  2. […] це директора викликали до Губкому і запропонували рубати дерева в Пале-Роялі. Він не сказав «ні», але не сказав […]

  3. tlover tonet 15:07 | 04.04.24

    Please let me know if you’re looking for a article author for your site. You have some really great articles and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d really like to write some material for your blog in exchange for a link back to mine. Please blast me an email if interested. Regards!

    http://www.tlovertonet.com/